W czwartek 30 maja w ramach obchodów szkolnego Dnia Dziecka przeprowadzony został pierwszy turniej gier planszowych - szkolne mistrzostwa gier edukacyjnych zorganizowany przez nauczyciela historii Pana Rafała Wiśniewski. uczestnicy tej formy zabawy z historią musieli wykazać się odpowiednio wybraną strategią, opanowaniem emocji a przede wszystkim znajomością dat i chronologii. Po emocjonującej rozgrywce zwycięzcą inauguracyjnego turnieju został uczeń klasy V Bartek Szymańczuk, kolejne miejsca zajęli ; 2. Marika Zabrocka (klasa VI), 3/4 Igor Owczarek (klasa IV) i Natalia Augustyniak (klasa IV). Wymienieni uczniowie otrzymali z rąk Dyrektora szkoły Pana Mirosława Gostomczyka dyplomy i nagrody. Warto dodać, że szkolne mistrzostwa gier planszowych to jedno zadań w realizowanym przez naszą szkołę konkursie Innowacyjna Szkoła.

Rafał Wiśniewski