Tegoroczny Gminny Festiwal Piosenki w Tymieniu zakończony. Wzięło w nim udział aż 41 uczestników ze szkół i przedszkoli gminy Będzino. Jury w składzie: p. Maria Górska, p. Jerzy Łuczak oraz przewodniczący-p. Bogumił Gewartowski wyłoniło zwycięzców w następujących kategoriach:

Przedszkola i oddziały przedszkolne

  1. Lena Wiśniewska — Będzino
  2. Antonina Kowalska — Tymień
  3. Klaudia Andrzejewska — Będzino

Wyróżnienie — Gabriela Jasińska — Mścice

Klasy I — Ill

  1. Maja Kozicka — Mścice
  2. Zuzanna Kuzia — Dobrzyca
  3. Nikola Zimnicka — Dobrzyca

Wyróżnienie — Lena Mastalerz — Tymień

Klasy IV - VI

  1. Maja Kaczorek — Mścice
  2. Amelia Szocik — Tymień
  3. Maja Gołuchowska - Dobrzyca

Wyróżnienie - Antonina Jacak - Mścice

Klasa VII i III gimnazjum

1. Alicja Skrzypczyk

2. Zuzanna Talacha — Mścice

3. Zuzanna Malich — Dobrzyca

Wyróżnienie — Agnieszka Kamińska - Mścice

Grand Prix — Ewelina Matwiejczuk - Tymień

Z wielką radością organizatorzy gościli wszystkich wykonawców, opiekunów i przybyłych gości. Nie zabrakło też rodziców, babć i dziadków, którzy razem z młodymi solistami przeżywali występy. Szkoda tylko, że wszystko co dobre, tak szybko się kończy. Dziękujemy wszystkim sponsorom, opiekunom i instruktorom, którzy przygotowywali tegorocznych wykonawców. Specjalne podziękowania kierujemy do uczniów klas trzecich naszego gimnazjum, którzy swoimi spontanicznymi występami w oczekiwaniu na werdykt jury rozbawili publiczność pozostającą na sali. Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję naszego festiwalu. Do zobaczenia za rok.