Drodzy Rodzice w związku ze wznowieniem niektórych zajęć w szkole:

a. od 18 maja 2020 r., zorganizowanie na terenie przedszkola, szkoły i placówki zajęć;

     - rewalidacyjnych – dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego,

      -  rewalidacyjno-wychowawczych – dla dzieci i młodzieży posiadających orzeczenie o potrzebie zajęć rewalidacyjno-wychowawczych,

      - wczesnego wspomagania rozwoju dziecka - dla dzieci posiadających opinię o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju dziecka,

b. od 25.05.2020r. – zajęcia opiekuńcze dla klas I-III,

c. od 25.05.2020r. – konsultacje dla uczniów kl. VIII z przedmiotów edukacyjnych,

d. od 1.06.2020r. organizacja konsultacji dla uczniów wszystkich klas ze szkół dla dzieci i młodzieży.

Jednocześnie informuję, że zajęcia te będą prowadzone w uzgodnieniu z organem prowadzącym jednostkę systemu oświaty, przy zachowaniu całkowitej dobrowolności ze strony rodziców dzieci i młodzieży, ale też możliwości placówki, z zachowaniem bezpiecznych warunków ich realizacji. Nadal w przypadku, kiedy ze względu na brak zgody rodzica bądź ryzyka  wynikającego z charakteru zajęć lub  zagrożenia zdrowotnego, czy braku możliwości zorganizowania zajęć w sposób zmniejszający ryzyka należy kontynuować pracę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

W związku z powyższym na 4 dni przed podjęciem decyzji o przysłaniu dziecka do szkoły należy na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. przesłać dwa oświadczenia. Bez tych oświadczeń nie będziemy mogli uruchomić wyżej wymienionych zajęć. Organizacja tych zajęć zostanie ustalona po wpłynięciu w/w oświadczeń.

 

Życzę zdrowia i pozdrawiam – Mirosław Gostomczyk

 

Oświadczenie rodziców