WAŻNE – z ostatniej chwili od 1 lutego 2021r. do 14.02.2021r.r. uczniowie klas IV-VIII w dalszym ciągu pracują w trybie nauki zdalnej.

W razie jakichkolwiek innych uregulowań dotyczących nauczania w kl. IV-VIII, będziecie Państwo powiadamiani przez wychowawców oraz poprzez szkolną stronę internetową.

PAMIĘTAJCIE, ŻE:

Przedszkola i oddziały zerowe oraz klasy I-III szkoły będą funkcjonowały bez zmian według dotychczasowego planu lekcyjnego w trybie nauki stacjonarnej. Wytyczne GIS i MEN w okresie pandemii w dalszym ciągu obowiązują.

 

Z wystąpienia Ministra Edukacji i Nauki:

Konsultacje dla uczniów klas VIII oraz maturzystów i przygotowanie do egzaminów

Podczas swojego wystąpienia Minister Edukacji i Nauki przypomniał, że dyrektorzy szkół nadal mogą organizować uczniom klas ósmych oraz klas maturalnych konsultacje indywidualne lub w małych grupach z przedmiotów egzaminacyjnych.

Minister Przemysław Czarnek podkreślił, że w marcu, na około 2 miesiące przed majowymi egzaminami, Centralna Komisja Egzaminacyjna udostępni szkołom próbne arkusze. Obecnie w ramach konsultacji z uczniami nauczyciele mogą przeprowadzać sprawdziany w możliwie jak najmniejszych grupach, zachowując zasady sanitarne.

Z poważaniem: Mirosław Gostomczyk