dyrektor Mirosław Gostomczyk

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ im. Kard. Ignacego Jeża w TYMIENIU

mgr Mirosław Gostomczyk

 

 

 

 

 

 

 


KADRA PEDAGOGICZNA

Język polski - mgr Bernadetta Sokołowska-Satro, mgr Hanna Kopiel

Matematyka, Fizyka - mgr Elżbieta Gil (wychowawca kl. IIIa Gim)

Matematyka - mgr Gabriela Taraskiewicz

Historia, WOS - mgr Rafał Wiśniewski

Biologia, Chemia, Przyroda - mgr Elżbieta Gostomczyk (wychowawca kl. VII)

Geografia, WDŻ - mgr Iwona Sobieraj

Informatyka, Technika - mgr inż. Zbigniew Lewandowski (wychowawca kl. V)

Język angielski - mgr Dorota Stryjewska-Bryzek, mgr Katarzyna Stańczak

Język niemiecki - mgr Mariola Drogosz (wychowawca kl. VIII)

Język niemiecki - mgr Jolanta Piwko (wychowawca kl. IV)

Plastyka, Muzyka - mgr Dorota Drozdowska (wychowawca kl. IIIb Gim)

Wychowanie fizyczne - mgr Paweł Tomaszewicz (wychowawca kl. VI), mgr Tomasz Gostomczyk

Edukacja dla bezpieczeństwa - mgr Paweł Tomaszewicz

Zajęcia świetlicowe - mgr Grażyna Jastrzębska

Religia - mgr Jolanta Pietruszyńska

Bibliotekarz - mgr Agnieszka Karwecka

Pedagog - mgr Bogumiła Bukowczan

Psycholog - mgr Marta Kasprzyk

 

Punkt przedszkolny - mgr Natalia Mituniewicz

Nauczyciel wspomagający- mgr Iwona Gogolińska-Mejer

Oddział "0" - mgr Sylwia Terelak

Klasa I -  mgr Natalia Pawlaczyk, mgr Jolanta Marchewka

Klasa II - mgr Małgorzata Gałka

Klasa III- mgr Urszula Goraczewska


 

PRACOWNICY SZKOŁY

SEKRETARZ SZKOŁY - Iwona Gołaszewska

GŁÓWNY KSIĘGOWY - mgr Katarzyna Stępień

Referent d/s księgowo-płacowych - Barbara Lesiak

 

Pracownicy obsługi:

                               Irena Bujalska

                               Jadwiga Zbiegła

                               Zofia Tatarynowicz

                               Krzysztof Dyngus

                               Janusz Żurawski

                               Rachela Bieńkowska

                               Renata Matusiak

                               Halina Gajda

                               Anna Lewandowska

 

Pracownicy stołówki:

                               Dorota Bedus

                               Aneta Czekaj

                               Cezary Lesiak

                               Kacper Kaliński