W dniu 03.02.2017r. w Zespole Szkół im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu odbył się Gminny Bal Sportowca organizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Będzinie.  Zaproszono 100 dzieci ze szkół w Tymieniu, Dobrzycy, Łeknie oraz Mścic. W imprezie wzięli udział również przedstawiciele władz gminy, dyrektorzy szkół oraz zaproszeni goście. Na balu zostały rozdane nagrody dla najlepszych sportowców ufundowane przez Radę Rodziców poszczególnych szkół, oraz nagroda specjalna dla najwybitniejszego sportowca z każdej szkoły ufundowana przez Wójta Gminy Będzino.

Dnia 11.10.2016 r. w Polanowie nasi gimnazjaliści rywalizowali w przełajowych biegach sztafetowych. Zarówno u dziewcząt i chłopców rywalizowało 5 szkół z powiatu koszalińskiego.

Bardzo dobrze spisali się chłopcy zajmując trzecie miejsce. Jest to duży sukces naszych biegaczy, walczyli do końca, pokazali hart ducha co owocuje medalami. Nie udało się dziewczętom, które również walczyły do końca, niemniej jednak nie udało się odrobić start i bieg zakończyły na V miejscu.

Gratulacje dla wszystkich!

Opiekun: Paweł Tomaszewicz

W dniu 28.09.2016 roku w Mścicach odbyły się Gminne Biegi Sztafetowe szkół podstawowych i gimnazjalnych. Reprezentacja dziewcząt ze szkoły podstawowej wywalczyła trzecie miejsce w gminie natomiast chłopcy zajęli miejsce drugie.

W dniu 21 stycznia 2016r. odbył kolejny Bal Sportowca, w tym roku organizatorem balu była Szkoła Podstawowa w Łeknie. Najlepszymi z naszej szkoły sportowcami roku 2015 zostali:

Szkoła Podstawowa:

  1. Weronika Świątek oraz Wiktoria Buchcic
  2. Diana Bieńkowska
  3. Adrian Poszyler

Gimnazjum:

  1. Edyta Jaśkiewicz
  2. Barbara Birycka
  3. Adrianna Jęcek

Serdeczne gratulacje!

W dniu 3.12.2015r odbył się turniej tenisa stołowego chłopców i dziewcząt na szczeblu powiatowym. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta z gimnazjum w składzie:

Chłopcy: Mateusz Nadolny, Patryk Nadolny oraz Kewin Kubiak,  

Dziewczęta: Marlena Papis, Wiktoria Stebelska oraz Edyta Jaśkiewicz.

Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców do rywalizacji przystąpiło 5 szkół gimnazjalnych. Nasze dziewczęta zajęły w tym turnieju 3 miejsce, natomiast chłopcy w walce o I miejsce ulegli reprezentantom szkoły z Manowa przegrywając 3:2, plasując się na wysokim II miejscu w powiecie. Serdecznie gratulujemy.

Opiekunowie: Paweł Tomaszewicz, Agnieszka Kaczmarek

Tenis stołowy – mistrzostwa Powiatu 2014 

W dniu 08.12.2014 w Sianowie odbył się turniej tenisa stołowego szkół podstawowych i gimnazjum. Reprezentanci naszego gimnazjum zajęli II miejsce – dziewczęta oraz IV miejsce – chłopcy.

Dziewczyny w finale uległy drugi rok z rzędu zawodniczkom z gimnazjum w Sianowie, które zajęły miejsce I,  a chłopcy w walce o trzecie miejsce przegrali z drużyną z Dąbrowy. Miejsce I w tej kategorii zajęła drużyna z Manowa a na  miejscu  II uplasowała się drużna z  Mścic.