Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Kardynała Ignacego Jeża w Tymieniu w obecnym roku szkolnym osiągnęli bardzo dobre wyniki w piłce siatkowej, zarówno w kategorii Igrzysk Dzieci jak również Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
W mini piłce siatkowej 4-ro osobowej dziewczęta z naszej szkoły wygrały turniej gminny oraz powiatowy i reprezentowały Powiat Koszaliński na etapie ¼ finału wojewódzkiego. W turnieju regionalnym niestety nie udało się zająć miejsca medalowego, lecz uczestnictwo w tej imprezie jest dużym osiągnięciem. Na turnieju grały m.in. z drużynami ze Szczecinka, Połczyna Zdroju i Koszalina.


Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej, czyli 6-cio osobowej, również wypadły bardzo dobrze dla naszych zawodniczek i zawodników. Chłopcy zajęli 2 miejsce w powiecie koszalińskim po bardzo emocjonujących meczach. Dziewczęta wygrały turniej powiatowy i reprezentowały nasz powiat, podobnie jak młodsze koleżanki, na etapie ¼ finału wojewódzkiego. Na turnieju w Koszalinie nasze uczennice zagrały bardzo dobre mecze i zajęły wysokie miejsce w Regionie „A”. Turniej zakończyły na III miejscu. W drodze po brązowy medal stoczyły swoje mecze ze szkołami z Darłowa, Szczecinka, Koszalina oraz Tychowa.
Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników, pokazaliście sportowy charakter.
Nauczyciele wychowania fizycznego: Paweł Tomaszewicz, Tomasz Gostomczyk