6 czerwca 2017r. uczniowie klasy V wzięli udział w Gminnym Konkursie Mitologicznym Kto pierwszy na Olimpie w Zespole Szkół im. Ludzi Morza w Mścicach. Konkurs prowadziła Pani Małgorzata Jagiełło. Naszą szkołę reprezentowała trzyosobowa drużyna z klasy piątej w składzie: Aleksander Gałka, Wojciech Knieć, Mateusz Ordecha pod opieką Pani Hanny Kopiel.

1. Iga Andrzejewska kl. III SP - LAUREATKA II STOPNIA
  2. Adam Stępień kl. III SP - LAUREAT II STOPNIA
  3. Miłosz Jastrzębski kl. I GS - LAUREAT III STOPNIA
  4. Filip Wasiak kl. I GS - LAUREAT IV STOPNIA
  5. Oliwia Pilarska kl. IV - LAUREATKA V STOPNIA

29 maja 2017r. uczniowie klasy IV i V: Zofia Cerekwicka (klasa IV), Jakub Ignacak i Wojciech Knieć (klasa V) pod opieką Pani Hanny Kopiel reprezentowali naszą szkołę na Wojewódzkim Konkursie Pięknego Pisania Kaligrafia na medal w Zespole Szkół w Damnicy w województwie pomorskim.

Mistrzami kaligrafii I laureatami etapu wojewódzkiego zostali:

Wojciech Knieć – II miejsce,

Jakub Ignacak – III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!!!

Konkurs recytatorski odbył się 28 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Będzinie. Naszą szkołę reprezentowało dziewięcioro uczniów, wyłonionych podczas etapu szkolnego. Uczniowie mieli okazję wysłuchania repertuaru, przygotowanego przez kolegów i koleżanki z innych szkół naszej gminy.