Dnia 07 marca 2020 roku w Nowym Tomyślu  odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 230 zawodników z 29 klubów kyokushin Karate. Reprezentacja UKS „Karate Kyokushin Kanku Tymień” to: Agnieszka Kowalczyk-Jęcek, Adrianna Jęcek, Mateusz Jęcek, Paweł Borowiec, Julia Delczyk, Adam Stępień, Mateusz Słotwiński, Kamil Paczkowski oraz sędziowie Paweł Tomaszewicz i Dariusz Jęcek. Zdobyliśmy 5 medali:

Dnia 14 grudnia 2019 roku na hali Widowiskowo – Sportowej OSIR we Włocławku odbył się 36. Puchar Polski Kyokushin Karate.

Osiem medali wywalczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień” na XV Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Świnoujsciu.

Minął pierwszy miesiąc nauki a nasi karatecy rywalizowali już na dwóch turniejach, zdobywając aż 10 medali.
Po wakacjach pierwsi rywalizowali najmłodsi zawodnicy. Podczas Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Złocieńcu, 10-cio osobowa reprezentacja naszego klubu wywalczyła 7 medali, walcząc w konkurencjach kata, kumite bez kontaktu, kumite w lekkim kontakcie oraz kumite w semi kontakcie. Oto medaliści:

Dnia 10 lutego odbyły się uroczyste 5 urodziny Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień”.

W sobotę 09 grudnia odbyła się kolejna edycja Turnieju Karate Kyokushin – Challenge w Szczecinie. Jak każdego roku udział w tym turnieju wzięło ponad 300 dzieci, młodzieży i dorosłych od 5 roku życia, i jak co roku nie zabrakło naszych karateków, którzy tym razem zdobyli aż 11 miejsc medalowych. Nasz UKS reprezentowało 16 zawodników w wieku od 7 r. ż. Swój debiut na tym turnieju zaliczyło dwoje naszych reprezentantów: Bożena Birycka oraz Paweł Borowiec. W pięknym stylu zdobyli Oni srebrne medale.