17 października br. odbył się XVI Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin o Puchar Prezydenta Miasta Świnoujście. W turnieju wzięło udział 138 zawodników z 15 ośrodków z różnych stron kraju, a nawet zagranicy. Były to nietypowe zawody, bo rozgrywane w reżimie sanitarnym.

Nasz klub reprezentowało 11 zawodników i jak zawsze spisali się na medal🙂

Oto medaliści:
Ala Mamrocha 1 miejsce kata
Ala Mamrocha 3 miejsce kumite
Mati Słotwiński 1 miejsce kata
Mati Słotwiński 2 miejsce kumite
Kamil Paczkowski 1 kumite
Dawid Bosy 1 miejsce kumite
Agnieszka Kowalczyk-Jęcek 1 miejsce kata
Michał Kwiecień 2 miejsce kata
Ola Zarzeczna 3 miejsce kumite
Łukasz Kowalczyk 3 miejsce kumite
Lena Kowalska 3 miejsce kumite
Serdeczne gratulacje dla zawodników ich rodziców oraz trenerów,
Osu
Sensei Paweł Tomaszewicz

osssssss

Dnia 07 marca 2020 roku w Nowym Tomyślu  odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Karate Kyokushin. W zawodach udział wzięło 230 zawodników z 29 klubów kyokushin Karate. Reprezentacja UKS „Karate Kyokushin Kanku Tymień” to: Agnieszka Kowalczyk-Jęcek, Adrianna Jęcek, Mateusz Jęcek, Paweł Borowiec, Julia Delczyk, Adam Stępień, Mateusz Słotwiński, Kamil Paczkowski oraz sędziowie Paweł Tomaszewicz i Dariusz Jęcek. Zdobyliśmy 5 medali:

Dnia 14 grudnia 2019 roku na hali Widowiskowo – Sportowej OSIR we Włocławku odbył się 36. Puchar Polski Kyokushin Karate.

Osiem medali wywalczyli zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień” na XV Międzynarodowym Turnieju Dzieci i Młodzieży w Świnoujsciu.

Minął pierwszy miesiąc nauki a nasi karatecy rywalizowali już na dwóch turniejach, zdobywając aż 10 medali.
Po wakacjach pierwsi rywalizowali najmłodsi zawodnicy. Podczas Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w Złocieńcu, 10-cio osobowa reprezentacja naszego klubu wywalczyła 7 medali, walcząc w konkurencjach kata, kumite bez kontaktu, kumite w lekkim kontakcie oraz kumite w semi kontakcie. Oto medaliści: