Dnia 10 lutego odbyły się uroczyste 5 urodziny Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień”.

W sobotę 09 grudnia odbyła się kolejna edycja Turnieju Karate Kyokushin – Challenge w Szczecinie. Jak każdego roku udział w tym turnieju wzięło ponad 300 dzieci, młodzieży i dorosłych od 5 roku życia, i jak co roku nie zabrakło naszych karateków, którzy tym razem zdobyli aż 11 miejsc medalowych. Nasz UKS reprezentowało 16 zawodników w wieku od 7 r. ż. Swój debiut na tym turnieju zaliczyło dwoje naszych reprezentantów: Bożena Birycka oraz Paweł Borowiec. W pięknym stylu zdobyli Oni srebrne medale.

Troje zawodników Uczniowskiego Klubu Sportowego „Karate Kyokushin Kanku Tymień” dostało zaproszenia do wzięcia udziału w XXXI Mistrzostwach Europy Karate Kyokushin, które w tym roku odbędą się w Polsce. Organizatorem mistrzostw jest Świnoujska Akademia Karate Kyokushin. Swój akces w tych zawodach zgłosiło ponad 650 osób z 24 krajów Europy, jako goście specjalni będą również zawodnicy z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Wojewódzka Olimpiada Młodzieży Karate Kyokushin Szczecinek 2017

Dnia 30.09.2017 r. na matach w Szczecinku startowaliśmy w WOM do 15 roku życia. W zawodach udział wzięło ponad 240 zawodników z 14 klubów naszego województwa  w konkurencjach kata oraz kumite. Zawodnicy naszego klubu zdobyli aż 7 medali w tym turnieju:

Dnia 17 czerwca reprezentacja UKS Karate Kyokushin Kanku Tymień w składzie: Kamil Paczkowski, Adrianna Jęcek, Mateusz Jęcek wystartowała w 7 Międzynarodowym Turnieju Karate Kyokushin Dzieci i Młodzieży, który odbył się w Limanowej, w którym startowało niespełna 500 dzieci i młodzieży z 8 Państw.

Adrianna i Mateusz Jęcek złotymi medalistami Międzynarodowych Mistrzostw Pomorza o Puchar Burmistrza Reska

W sobotę 27 maja br. odbył się kolejny turniej w Resku. W tym roku rozszerzono go o zawodników z Niemiec, Estonii i Rosji. Łącznie udział wzięło blisko 400 zawodników, dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi karatecy z Tymienia przywieźli 5 medali. Adrianna Jęcek zdobyła dwa złote medale, jeden w kata i jeden w kumite. Mateusz Jęcek nie chciał być gorszy od siostry i również zdobył dwa złote medale, w kata i w kumite. Zuzanna Zarzeczna stanęła na miejscu III i przywiozła brązowy medal w kategorii kumite.
Gratuluję wszystkim zawodnikom, którzy startowali na tym turnieju. Jestem z Was bardzo dumny, OSU
Sensei Paweł Tomaszewicz