Musimy się pochwalić ukończeniem najdłuższej Akcji, która trwała od grudnia do początku lutego w naszym Klubie Wolontariackim.

 

1W naszą wspaniałą prace na rzecz innych już na stałe wpisało się wykonanie kartek urodzinowych dla chorych dzieci. Dlatego też  z okazji wspaniałych 7 urodzin Oliwii z Koszalina, Wolontariusze naszego koła wykonali  mnóstwo własnoręcznie zrobionych kartek urodzinowych.

Jeszcze raz życzymy wspaniałych urodzin, dużo zdrowia, uśmiechu, słońca i wielu przyjaciół.

 

 

Miesiąc październik  w naszym klubie wolontariackim upłynął pod znakiem akcji „Spełniamy marzenia” - zbierane były maskotki i przytulanki dla chorej  niespełna 3,5 letniej Olgi z Białośliwia w województwie  wielkopolskim. Dziewczynka uwielbia postacie bajkowe Świnkę Peppe, shopkinsy itp.  Nasi wolontariusze stanęli na wysokości zadania i zebrali Przytulanki.  Były to nie tylko zabawki o które prosiła Olga , ale również różnego rodzaju misie, kotki owieczki , malowanki … oraz wykonali wspaniałą kolorowa kartkę z życzeniami. Mamy ogromną nadzieję, że podarunki nasze rozświetlą i rozweselą smutne dni  malutkiego słoneczka.

Wolontariusze z Tymienia.

Opiekunowie: Iwona Sobieraj, Jolanta Pietruszyńska

 

 

Akcja charytatywna

Kartka, karteczka – kartka urodzinowa dla Kornelii

Nowy rok szkolny zaczęliśmy bardzo pracowicie i z dużym  zaangażowaniem, aby umilić Kornelii  powrót do domu ze szpitala gdzie obecnie przebywa  oraz z okazji wspaniałych 7 urodzin.  Wolontariusze wraz z klasami V, VII szkoły podstawowej  i  IIB gimnazjum, wykonali  wiele wspaniałych samodzielnych kolorowych kartek urodzinowych.

akcja ksiązka

Akcja charytatywna w naszej szkole „Podaruj Dzieciom Książkowy Prezent" 08.05 -26 05 2017r.

Mikołajki 11.12.2016

Już po raz drugi uczestniczyliśmy w organizacji mikołajek dla dzieci hospicyjnych w Czarnym Tulipanie w Starych Bielicach. Pomagaliśmy w zabawie, w kuchni i w twórczych malowankach dzieci. Impreza była roztańczona, rozśpiewana, smakowita, pełna uśmiechu i niespodzianek od Mikołaja. Było cudownie.