Musimy się pochwalić ukończeniem najdłuższej Akcji, która trwała od grudnia do początku lutego w naszym Klubie Wolontariackim.

Otóż sam pomysł zrodził się nam  w głowach będąc na różnych akcjach i wyjazdach gdyż, każdy kto  miał z nami styczność pytał skąd jesteśmy i co robimy.  Dlatego też po długich debatach i rozmowach doszliśmy do wniosku, że musimy być bardziej rozpoznawalni  i  czymś jeszcze wyróżnić niż tylko pracą na rzecz innych. Tym pomysłem okazały się koszulki. Z pomocą Szkolnej Rady Rodziców zakupiliśmy 17 koszulek i dwa opakowania markerów do materiałów.Nasze dzielne wolontariuszki Martyna Augustyniak, Aleksandra Pecyna orazwolontariusz Artur Augustyniak wymyślili  logo, przyozdobili samodzielnie własnoręcznie koszulki. Mamy nadzieję, że spodobają się wszystkim naszym uczniom i będą długo służyć przyszłym wolontariuszom.

A wykonawcom za poświęcony czas i talent dziękuję.

Opiekun Wolontariatu Iwona Sobieraj